- HAMA

HAMA Външна батерия Power pack "Performance 20", 20000 mAh, 3 изхода: USB-C, 2x USB-A
Чрез USB-C връзката външната батерия се зарежда напълно за 8 часа
Интегриран LED дисплей: точно показва от 1 до 100 процента колко мощност все още е налична
1 х Вход: USB-C
3 х изхода: 1x USB-C, 2x USB-A
Вход: USB-C
Изход 1 / напрежение 1 / ток 1: USB-C / 5 V / 3 A
Изход 2 / напрежение 2 / ток 2: USB-Typ-A / 5 V / 3 A
Изход 3 / напрежение 3 / ток 3: USB-Typ-A / 5 V / 3 A
Дълбочина 2,7см
Височина 14см
Ширина 7 см
Тегло 361 гр
HAMA Външна батерия Power pack "Performance 20", 20000 mAh, 3 изхода: USB-C, 2x USB-A
Чрез USB-C връзката външната батерия се зарежда напълно за 8 часа
Интегриран LED дисплей: точно показва от 1 до 100 процента колко мощност все още е налична
1 х Вход: USB-C
3 х изхода: 1x USB-C, 2x USB-A
Вход: USB-C
Изход 1 / напрежение 1 / ток 1: USB-C / 5 V / 3 A
Изход 2 / напрежение 2 / ток 2: USB-Typ-A / 5 V / 3 A
Изход 3 / напрежение 3 / ток 3: USB-Typ-A / 5 V / 3 A
Дълбочина 2,7см
Височина 14см
Ширина 7 см
Тегло 361 гр
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет. | 20000 mAh |
| Капацитет. | 20000 mAh |
| Бранд. | Универсален |
| Бранд. | Универсален |
| Съвместими телефони. | Универсален |
| Съвместими телефони. | Универсален |
| Свързаност. | USB-C |
| Свързаност. | USB-A |
| Свързаност. | USB-C |
| Свързаност. | USB-A |
| Цвят. | Черен |
| Дължина. | 141 мм |
| Изходен ток | 3 A |
| Ширина. | 68 мм |
| Цвят. | Черен |
| Височина. | 27.5 мм |
| Дължина. | 141 мм |
| Ширина. | 68 мм |
| Други | Li-Polymer |
| Височина. | 27.5 мм |
| Изходен ток | 3 A |
| Други | Li-Polymer |
| Тегло | 0.36кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 20000 |
| Напрежение (V) | 5 |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Съвместимо устройство | Смартфон |
| Съвместимо устройство | Таблет |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 74 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.36кг |
HAMA Power Pack Performance 20 – Външна батерия 20000 mAh
Останете винаги заредени с HAMA Power Pack Performance 20. Огромният капацитет от 20000 mAh ви позволява да зареждате смартфона си няколко пъти или дори таблет, което я прави идеален спътник за дълги пътувания, почивки на открито или натоварени работни дни.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 20000 mAh осигурява достатъчно енергия за няколко пълни зареждания на повечето смартфони или поне едно пълно зареждане на таблет.
- Бързо зареждане — Поддържа протоколи за бързо зареждане, за да върне устройствата ви в действие по-бързо.
- Двоен USB изход — Зареждайте две устройства едновременно чрез двата USB-A порта.
- Компактен дизайн — Въпреки големия капацитет, батерията е проектирана да бъде преносима и лесна за носене в чантата ви.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 20000 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Изходни портове | 2x USB-A |
| Входен порт | Micro USB |
| Изходен ток | Макс. 2.4A на порт |
Какво има в кутията
- HAMA Power Pack Performance 20
- Micro USB кабел за зареждане
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









